Skip to main content

Wiele osób zmaga się z wątpliwościami i strachem przed sięgnięciem po środki o działaniu dopingującym. Szybka utrata wagi, ładnie wyrzeźbione ciało, mięśnie oraz siła brzmią bardzo zachęcająco, jednak co ze skutkami ubocznymi? Parabolan czy Nandrolon to dopalacze o silnym działaniu, które jednak przynoszą bardzo szybkie rezultaty. Kiedy przyjmuje się je we właściwych dawkach, ryzyko pojawienia się skutków ubocznych maleje, ale mimo wszystko warto mieć na uwadze, co może się dziać z organizmem. Sterydy anaboliczne sprawiają, że skóra staje się tłusta i nieatrakcyjnie się błyszczy, dodatkowo należy zwrócić uwagę na występowanie trądziku oraz łysienie.

Czy sterydy są bezpieczne

Mężczyźni, którzy sięgają po zbyt duże dawki dopalaczy zauważają zwiększone napięcie, nerwowość oraz agresję. Jeśli Parabolan zażywa osoba nieletnia, można wskazać na zahamowanie wzrostu, dlatego środek tego typu rekomenduje się dla osób, które ukończyły 20 rok życia. Na ulotce można znaleźć informację, że Parabolan mogą przyjmować zarówno kobiety, jak i mężczyźni, jednak to stwierdzenie pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze chodzi o wysoką androgeniczność omawianego środka, dzięki czemu panie zauważają u siebie szereg męskich cech oraz znaczne pogorszenie wyglądu. Oprócz tego mocne działanie sprawia, że organizm kobiecy przestaje normalnie funkcjonować.

Wybieramy sterydy online ze sklepu 24h

Warto wspomnieć o roli kuracji odblokowującej, której nie może zabraknąć po zakończeniu sesji sterydowej. Testosteron, a raczej jego produkcja zatrzymuje się, dzięki czemu organizm nie funkcjonuje we właściwy sposób. HCG oraz Clomidem sprawdzą się do tego zadania najlepiej. Po kilku tygodniach stosowania można cieszyć się prawidłowym poziomem hormonów w organizmie i dobrym samopoczuciem, a przy tym regularne ćwiczenia sprawią, że efekty przyjmowania sterydów utrzymują się przez dłuższy czas. U niektórych osób hormon wzrostu powoduje zaburzenia seksualne, rozumie się przez to brak chęci do współżycia, albo wręcz przeciwnie – nadmierne pobudzenie.