Skip to main content

Parabolan znamy jako jeden z najczęściej wybieranych środków dopingujących. Ten hormon wzrostu słynie z silnego działania, dlatego przyjmuje się go raz na tydzień. Odbywa się to w formie iniekcji, jednak przyjmowane dawki należy dostosować do własnego doświadczenia z przyjmowaniem tego typu substancji oraz stanu zdrowia. Sterydy anaboliczne dla osób początkujących powinny występować w dawce od 25 do 37,5 mg na dzień. Ta dawka sprawdzi się również w przypadku pań. W przypadku osób, które trenują od dłuższego czasu i w przeszłości stosowali już dopalacze, mogą sięgnąć po dawkę 50 mg.

Jak wybrać najlepsze sterydy online

Zabrania się przekraczania 75 mg (rekomendacje producenta), jednak część kulturystów decyduje się na 100 mg, co zwiększa ryzyko pojawienia się niekorzystnych skutków ubocznych i przeciążenia organizmu. Przyjmowanie środka Parabolan należy zakończyć najpóźniej po upływie 8 tygodni. W tym czasie organizm może zregenerować się, oczyścić oraz przygotować na ponowne stosowanie dopalaczy, jednak po wymaganej przerwie. Sterydy sklep to miejsce, gdzie można nabyć różnorodne produkty, gdyż sterydy anaboliczne warto łączyć ze sobą. Ta czynność umożliwia uzyskanie bardzo pozytywnych rezultatów i efektów.

Dobre efekty po sterydach ze sklepu internetowego

Winstrol oraz Parabolan sprawdzą się bardzo dobrze i taka kombinacja przyczynia się do szybkiego wzrostu masy mięśniowej oraz siły. Jeśli osoba stosująca środki tego typu koncentruje się przede wszystkim na masie, Parabolan warto połączyć z produktem nazwanym Metanabol bądź Oxandrolon. Hormony wzrostu wymagają odpowiedniego przygotowania oraz ćwiczenia w trakcie cyklu, jednak niezwykle dużą rolę odgrywa także zachowanie po zakończonej sesji. Chodzi o to, aby nie wrócić do niewłaściwych nawyków żywieniowych i nie zaniechać treningów. W omawianej sytuacji mięśnie i piękna rzeźba zachowają się na dłużej, co wpływa nie tylko na wygląd, ale również oddziałuje na własne samopoczucie i kształtuje samoocenę.